Text Size

Банки. Соцмедіа. Тиждень. 18.10-24.10.2014

Банки-тиждень: Лідером медіарезонансу за кількістю згадувань у соцмедіа цього разу став Дельта Банк

Компанія NOKs fishes проаналізувала тижневе (18.10–24.10.2014 р.) медіаполе банківського сектору у соцмедіа. Серед банків, що аналізувалися — Credit Agricole, OTP Bank, Platinum Bank, Universal Bank, VAB, Альфа-Банк, Банк «Ренесанс Кредит», Forward Bank, Банк «Фінанси та кредит», ВТБ Банк, Дельта Банк, Енергобанк, Ідея Банк, Банк Михайлівський, Надра Банк, Ощадбанк, Правекс-Банк, ПриватБанк, Промінвестбанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Сбербанк России, Укргазбанк, УкрСиббанк, Укрсоцбанк, Укрексімбанк, Фідобанк, Форум Банк. Далі ми розглянемо теми публікацій про згадані банки, що обговорювалися найактивніше, а також наведемо ренкінг банків за кількісними показниками медіарезонансу та за тональністю повідомлень.

У досліджуваний період найбільш популярними темами для обговорення у соцмедіа, як і минулого тижня були імідж, банківські картки та обмін валют. Протягом останнього тижня найпопулярнішою темою обговорення був імідж. У розрізі цієї теми більше інших обговорювалися Надра Банк та Forward Bank. У позитиві обговорювалася новина про те, що ФК «Динамо» Київ та Фан-клуб ФК «Динамо» Київ проводять турнір з футболу серед аматорських команд у якому серед інших зіграє команда комерційного банку «Надра». Надра Банк обговорювався у рамках розповсюджуваного повідомлення зі згідуванням, керівників банку і його відділень та їх причетності до злочинності у минулому. Обговорювався ребрендинг Forward Bank: у рамках програми стратегічного розвитку банк оголошує про ребрендинг, зміну найменування на Forward Bank та продаж акцій банку групі європейських та американських інвесторів. При цьому, на думку користувачів соцмедіа, окрім назви нічого не зміниться.

Значна частина всіх зафіксованих за період повідомлень стосувалась теми банківських карток. У розрізі цієї теми найчастіше згадувалися Дельта Банк, VAB Bank. Клієнти VAB Bank зіштовхувались з проблемами при знятті готівки з карток, були зафіксовані численні негативні коментарі з приводу блокування карток. Стосовно банківських карток Дельта Банку, користувачі активно обговорювали зменшення банком лімітів на операції з картками. Були зафіксовані питання з приводу активації та розблокування карток, наявності cashback та способів перевірки балансу.

На третьому місці за рівнем обговорення у період з 18 по 24 жовтня 2014 р. була тема обміну валют. У розрізі цієї теми найактивніше обговорювався VAB Bank та ПУМБ. Основна частина відгуків та коментарів стосувалась обмеження банком видачі готівкових коштів. Також банк має проблеми з поверненням депозитів в іноземній валюті та пропонує клієнтам корвертувати їх у наційональну валюту. Клєнти банку в цілому задоволені ситуацією з обміном валют у банку, проте частішають випадки, коли при зверненні до відділення банку, клієнт не може провести обмін з причини несправності програмного забезпечення.

У ренкінгу банків за кількісним показником медіарезонансу минулого тижня лідерами стали Дельта Банк – 360 згадувань, Forward Bank – 313 згадувань, ПУМБ – 295 згадувань.

Найбільша кількість негативних згадувань належить Дельта Банку (246 згадувань) та VAB Bank (150 згадувань).

Найбільший рівень залучення аудиторії у соцмедіа (за кількістю лайків, перепостів) належить темам іміджу, фінансових результатів, регіональної мережі, банківських карток, обміну валют. Найбільшу кількість коментарів отримали наступні сюжети обговорень: банківські картки, імідж, грошові перекази. Решту результатів можна побачити на відповідних діаграмах.

Наразі усе.

До наступного тижня!

Ваші МедіаВершкиˁϾ͡Ͽˀ