Text Size

Банки-соцмедіа-тиждень. 15.11-21.11.2014

 

 

Лідером медіарезонансу за кількістю згадувань цього разу став Дельта Банк

Компанія NOKs fishes проаналізувала тижневе (15.11 – 21.11.2014 р.) медіаполе банківського сектору у соцмедіа. Серед банків, що аналізувалися — Credit Agricole, OTP Bank, Platinum Bank, Universal Bank, VAB, Альфа-Банк, Банк «Ренесанс Кредит», Forward Bank, Банк «Фінанси та кредит», ВТБ Банк, Дельта Банк, Енергобанк, Ідея Банк, Банк Михайлівський, Надра Банк, Ощадбанк, Правекс-Банк, ПриватБанк, Промінвестбанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Сбербанк России, Укргазбанк, УкрСиббанк, Укрсоцбанк, Укрексімбанк, Фідобанк, Форум Банк. Далі ми розглянемо теми публікацій про згадані банки, що обговорювалися найактивніше, а також наведемо ренкінг банків за кількісними показниками медіарезонансу та за тональністю повідомлень.

 

У досліджуваний період найбільш популярними темами для обговорення у соцмедіа були банківські картки, імідж та депозити. На першому місці за рейтингом тем обговорення були банківські картки. У розрізі цієї теми більше інших обговорювались Дельта Банк та ПУМБ. Клієнти Дельта банку обговорювали кредитні ліміти, цікавилися особливостями та умовами використання карток при розрахунках в Інтернеті, обговорювали Золотий гаманець №1, а також акцію «Повертаємо гроші». Клієнтів ПУМБ цікавили такі питання: тарифи на використання карток, особливості використання овердрафту, вартість зняття готівки у банкоматах інших банків, можливість переказу коштів між картками банку.

Значна частина всіх зафіксованих за період повідомлень стосувалася теми іміджу. У розрізі цієї теми найчастіше згадувалися ПУМБ, Forward Bank. На минулому тижні активно розповсюджувалося та обговорювалася новина про те, що терористи у Ворошиловському районі Донецька захопили приміщення ПАТ "Перший український міжнародний банк", заволоділи майном банку, а також пошкодили значну частину майна, чим завдали матеріальної шкоди. Також активно розповсюджувалася новина про те, що портал про страхування Forinsurer оновив рейтинг найбільш надійних банків України станом на листопад 2014: за всіма позитивними показниками ПУМБ стабільно у ТОП-10. Forward Bank обговорвавася у розрізі ребренингу (банк оголосив про ребрендинг і зміну найменування на Forward Bank), продажу акцій банку західним інвесторам.

На третьому місці за рівнем обговорення у період з 15 по 21 листпопада 2014 р. була тема депозитів. У розрізі цієї теми найактивніше обговорювався Platinum Bank. Клієнти банку обговорюють особливості зняття грошей з депозитних рахунків, трапляються як негативні повідомлення про проблеми, з якими зіштовхуються клієнти банку при закінченні строку дії депозитного договору, так і позитивні відгуки. Також обговорювалися умови дострокового розірвання депозитного договору та пролонгація договору.

У ренкінгу банків за кількісним показником медіарезонансу минулого тижня лідерами стали Дельта Банк – 422 згадування, ПУМБ – 396 згадувань, Platinum Bank – 294 згадування. Найбільша кількість негативних згадувань належить ПУМБ (104 згадування) і Дельта Банку (101 згадування).

Найбільший рівень залучення аудиторії у соцмедіа (за кількістю лайків, перепостів) належить темам іміджу, надійності, регіональної мережі, банківських карток. Найбільшу кількість коментарів отримали такі сюжети обговорень: імідж, банківські картки, обслуговування. Решту результатів можна побачити на відповідних діаграмах.

Наразі усе.

До наступного тижня!

Ваші МедіаВершкиˁϾ͡Ͽˀ

 

11

 

22

 

33

 

44