Text Size

Банки. Соцмедіа. Тиждень. 22.11 – 28.11.2014

Банки- соцмедіа-тиждень: лідером медіарезонансу за кількістю згадувань цього разу став Дельта Банк

 

Компанія NOKs fishes проаналізувала тижневе (22.11 – 28.11.2014 р.) медіаполе банківського сектору у соцмедіа. Серед банків, що аналізувалися — Credit Agricole, OTP Bank, Platinum Bank, Universal Bank, VAB, Альфа-Банк, Банк «Ренесанс Кредит», Forward Bank, Банк «Фінанси та кредит», ВТБ Банк, Дельта Банк, Енергобанк, Ідея Банк, Банк Михайлівський, Надра Банк, Ощадбанк, Правекс-Банк, ПриватБанк, Промінвестбанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Сбербанк России, Укргазбанк, УкрСиббанк, Укрсоцбанк, Укрексімбанк, Фідобанк, Форум Банк. Далі ми розглянемо теми публікацій про згадані банки, що обговорювалися найактивніше, а також наведемо ренкінг банків за кількісними показниками медіарезонансу та за тональністю повідомлень.

 

У досліджуваний період найбільш популярними темами для обговорення у соцмедіа були імідж, банківські картки та депозити. Активно розповсюджувалася та обговорювалася новина про те, що Національний банк України відніс VAB Банк до категорії неплатоспроможних. Хоча НБУ у жовтні 2014 ухвалив рішення віднести VAB Банк до категорії проблемних, та встановив строк для прийняття VAB Банком заходів щодо приведення своєї діяльності у відповідності до вимог законодавства, проте пропозиції власників щодо збільшення капіталу банку виявилися недостатніми для підтримки його платоспроможності. У розрізі цієї теми також активно обговорювався Надра Банк: зустрічалися як негативні коментарі про ненадійність банку, невиконання зобов’язань, так і позитивні відгуки про високий рівень обслуговування в цій установі.

Тема банківських карток посіла друге місце. У розрізі цієї теми більше інших обговорювалися ПУМБ та Дельта Банк. Користувачі соцмедіа обговорювали тарифи використання карток банків, пільговий період погашення заборгованості за картками, овердрафт, вартість зняття готівки у банкоматах інших банків (комісія), можливість та процедура переказу коштів між картками банку та поповнення карток банку у неспокійних регіонах та у Росії.

Значна частина всіх зафіксованих за період повідомлень стосувалася теми депозитів. Найчастіше згадувались Platinum Bank, Дельта Банк, Альфа-Банк. Клієнти Platinum Bank обговорювали ставки по депозитах, можливість їх зростання перед Новорічними святами. Зустрічались питання стосовно автопролонгації депозиту, перерахування грошей з депозитних рахунків на картки. Клієнти Дельта Банку повідомляли про проблеми з отриманням депозитів, навіть у гривневому еквіваленті, обговорювали подальші дії при неповерненні депозитів вчасно.

У ренкінгу банків за кількісним показником медіарезонансу минулого тижня лідерами стали Дельта Банк – 422 згадування, ПУМБ – 419 згадувань, Банк Михайлівський – 287 згадувань. Найбільша кількість негативних згадувань належить VAB Bank (134 згадування) та Дельта Банку (123 згадування).

Найбільший рівень залучення аудиторії у соцмедіа (за кількістю лайків, перепостів) належить темам іміджу, регіональної мережі, корпоративних послуг ,банківських карток, кредитів. Найбільшу кількість коментарів отримали такі сюжети обговорень: імідж, банківські картки. Решту результатів можна побачити на відповідних діаграмах.

Наразі усе.

До наступного тижня!

Ваші МедіаВершкиˁϾ͡Ͽˀ

 

11

 

22

 

 

33

 

 

44