Text Size

Банки. Соцмедіа. Тиждень. 29.11.2014–05.12.2014

Банки-соцмедіа-тиждень: Лідером медіарезонансу за кількістю згадувань цього разу став ПУМБ

Компанія NOKs fishes проаналізувала тижневе (29.11– 05.12.2014 р.) медіаполе банківського сектору у соцмедіа. Серед банків, що аналізувалися — Credit Agricole, OTP Bank, Platinum Bank, Universal Bank, VAB, Альфа-Банк, Банк «Ренесанс Кредит», Forward Bank, Банк «Фінанси та кредит», ВТБ Банк, Дельта Банк, Енергобанк, Ідея Банк, Банк Михайлівський, Надра Банк, Ощадбанк, Правекс-Банк, ПриватБанк, Промінвестбанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Сбербанк России, Укргазбанк, УкрСиббанк, Укрсоцбанк, Укрексімбанк, Фідобанк, Форум Банк. Далі ми розглянемо теми публікацій про згадані банки, що обговорювалися найактивніше, а також наведемо ренкінг банків за кількісними показниками медіарезонансу та за тональністю повідомлень.

У досліджуваний період найбільш популярними темами для обговорення у соцмедіа були імідж, банківські картки та депозити. У розрізі теми іміджу більше інших обговорювалися Надра Банк, Ощадбанк та ПриватБанк. Активно розповсюджувалася та обговорювалася новина про те, що влада Донецької та Луганської народних республік і Абхазії ведуть переговори з приводу відкриття відділень абхазьких банків на території «Новоросії», у контексті якої згадувалися Приватбанк, Ощадбанк, Райффайзенбанк Аваль, Укрсиббанк, Надра Банк, як найбільші банки, що діяли на цій території до початку збройного конфлікту. Обговорювалася новина про повернення С.Арбузову арештованого майна за рішенням Печерського районного суду Києва, зокрема, рахунків в Ощадбанку, Укрексімбанку, Укрбізнесбанку.

Тема банківських карток знову посіла друге місце. У розрізі цієї теми більше інших обговорювалися ПУМБ та Дельта Банк. Користувачі соцмедіа обговорювали тарифи використання карток банків, ліміти на зняття готівки, особливості оформлення іменних та неіменних карток, умови перевипуску карток, цікавилися способом перевірки балансу карткових рахунків, поповнення карток, курсом списання коштів з карток при здійсненні покупок в Інтернеті тощо. Також обговорювався факт розсилки клієнтам ПУМБ повідомлення про можливе блокування карток у Луганскій області та спростування цієї інформації представниками банку.

Значна частина всіх зафіксованих за період повідомлень стосувалася теми депозитів. Більше, ніж третина повідомлень з цієї теми стосувалася Platinum Bank. Клієнти Platinum Bank обговорювали ставки по депозитах (депозитний продукт «Вільні кошти»), мінімальні суми вкладів, штрафи при розірванні депозитного договору достроково.

У ренкінгу банків за кількісним показником медіарезонансу минулого тижня лідерами стали ПУМБ – 424 згадування, Platinum Bank – 367 згадувань, Дельта Банк – 338 згадувань. Найбільша кількість негативних згадувань належить Дельта Банку (93 згадування) та Forward Bank (68 згадувань).

 

Найбільший рівень залучення аудиторії у соцмедіа (за кількістю лайків, перепостів) належить темам іміджу, регіональної мережі, банківських карток, обслуговування, кредитів. Найбільшу кількість коментарів отримали наступні сюжети обговорень: імідж, банківські картки. Решту результатів можна побачити на відповідних діаграмах.

 

Наразі усе.

До наступного тижня!

Ваші МедіаВершки ˁϾ͡Ͽˀ

 

 11

 

 

22a

 

 

33

 

 

44