Text Size

Банки. Соцмедіа. Тиждень. 06.12.2014–12.12.2014

Банки-соцмедіа-тиждень: Лідером медіарезонансу за кількістю згадувань цього разу став Дельта Банк

 

Компанія NOKs fishes проаналізувала тижневе (06.12. – 12.12.2014 р.) медіаполе банківського сектору у соцмедіа. Серед банків, що аналізувалися — Credit Agricole, OTP Bank, Platinum Bank, Universal Bank, VAB, Альфа-Банк, Банк «Ренесанс Кредит», Forward Bank, Банк «Фінанси та кредит», ВТБ Банк, Дельта Банк, Енергобанк, Ідея Банк, Банк Михайлівський, Надра Банк, Ощадбанк, Правекс-Банк, ПриватБанк, Промінвестбанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Сбербанк России, Укргазбанк, УкрСиббанк, Укрсоцбанк, Укрексімбанк, Фідобанк, Форум Банк. Далі ми розглянемо теми публікацій про згадані банки, що обговорювалися найактивніше, а також наведемо ренкінг банків за кількісними показниками медіарезонансу та за тональністю повідомлень.

 

У досліджуваний період найбільш популярними темами для обговорення у соцмедіа були імідж, банківські картки та депозити. У розрізі теми іміджу найбільше обговорювалися Дельта Банк та Надра Банк. Активно розповсюджувалася та обговорювалася новина про те, що на сьогоднішній день знаходяться на межі технічного банкрутства ряд банків, серед яких Надра Банк та Дельта Банк, у яких спостерігалися обмеження виплати готівки, систематичні "зависання" платежів, проблеми з кредитами. У підтримці Дельта Банку заявляють про проведення технічних робіт зі зміни процесингового обладнання і приносять вибачення за спричинені незручності. Також обговорювалася новина про те, що два українських банки — Дельта Банк та Укрексімбанк піддалися атаці хакерів. Кіберзлочинці заблокували веб-сайти і онлайн-сервіси банків. Керівництву Укрексімбанку вже вдалося відновити контроль над ситуацією.

Тема банківських карток знову посіла друге місце. У розрізі цієї теми більше інших обговорювались Дельта Банк, Банк Михайлівський ат ПУМБ. Клієнти Дельта Банку нарікали на неможливість зняти готівку у банкоматах з карток банку, що представники банку пояснювали проведенням технічних робіт. Користувачі соцмедіа обговорювали особливості використання карток банків, такі як процедура оформлення, перевипуску, поновлення карток, можливість доставки карток додому або на найближче відділення, овердрафт, cashback та його використання після нарахування, тарифи, тонкощі використання карток для оплати послуг та товарів в Інтернеті, можливість використання карток у Донецькій області, переказ коштів між картками тощо.

Значна частина всіх зафіксованих за період повідомлень стосувалася теми депозитів. Активно обговорювалися Platinum Bank та Надра Банк. Клієнти Platinum Bank обговорювали ставки по депозитах, спосіб пролонгації депозитів, умови зняття коштів, якщо строк закінчення депозиту випадає на вихідний день, рахунки для отримання відсотків за депозитами тощо. Користувачі соцмедіа обговорювали проблеми з отриманням коштів при закритті депозитних рахунків у Надра Банку, висловлюють занепокоєння рівнем ліквідності банку, оскільки спостерігається значний відплів депозитів.

У ренкінгу банків за кількісним показником медіарезонансу минулого тижня лідерами стали Дельта Банк– 452 згадування, ПУМБ – 366 згадувань, Банк Михайлівський – 277 згадувань. Найбільша кількість негативних згадувань належить Дельта Банку (206 згадувань) та Надра Банк (88 згадувань).

Найбільший рівень залучення аудиторії у соцмедіа (за кількістю лайків, перепостів) належить темам імідж, акції, банківські картки, пакет послуг. Найбільшу кількість коментарів отримали наступні сюжети обговорень: імідж, банківські картки. Решту результатів можна побачити на відповідних діаграмах.

Наразі усе.

До наступного тижня!

Ваші МедіаВершкиˁϾ͡Ͽˀ

 

11

 

 

22

 

 

33

 

 

44