Text Size

Лідером за кількістю згадувань у соцмедіа став Platinum Bank

Компанія NOKs fishes проаналізувала тижневе (20.12 – 26.12.2014 р.) медіаполе банківського сектору у соцмедіа. Серед банків, що аналізувалися — Credit Agricole, OTP Bank, Platinum Bank, Universal Bank, VAB, Альфа-Банк, Банк «Ренесанс Кредит», Forward Bank, Банк «Фінанси та кредит», ВТБ Банк, Дельта Банк, Енергобанк, Ідея Банк, Банк Михайлівський, Надра Банк, Ощадбанк, Правекс-Банк, ПриватБанк, Промінвестбанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Сбербанк России, Укргазбанк, УкрСиббанк, Укрсоцбанк, Укрексімбанк, Фідобанк, Форум Банк. Далі ми розглянемо теми публікацій про згадані банки, що обговорювалися найактивніше, а також наведемо ренкінг банків за кількісними показниками медіарезонансу та за тональністю повідомлень.

У досліджуваний період найбільш популярними темами для обговорення у соцмедіа були банківські картки, імідж, депозити. У розрізі теми банківських карток більше інших обговорювалися Банк Михайлівський, Дельта Банк. Клієнти Банку Михайлівський обговорювали особливості оформлення іменних та неіменних карток, відділення, на яких можна оформити картки, кредитні ліміти, спосіб розрахунку мінімального платежу за кредитними картками. Обговорювалися карткові продукти «Дохідна П’ятниця», «Ельдорадо» та ін. Клієнти Дельта Банку скаржились на неможливість використання карток банку Visa та MC, обговорювали блокування карток, а також cashback, кредитні ліміти, ліміти на зняття готівки з карток.

Тема іміджу посіла друге місце. Активно обговорювалися Надра Банк та ПриватБанк. Обговорювалася новина про те, що у Донецьку бойовики викрали кошти зі сховища відділення Банку «Надра», про що повідомили в прес-службі МВС Донецької області. У позитиві обговорювалось повідомлення про те, що Банк "Надра" став партнером соціального проекту Дениса Силантьєва "Школа дитячого плавання", спрямованого на розвиток спорту та популяризацію здорового способу життя серед дітей та молоді. ПриватБанк обговорювався у розрізі новин про те, що наторгив Кримувиставлять83об'єктавласності засновника«ПриватБанку» та про те, що 22 грудня міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s підтвердило короткостроковий і довгостроковий кредитні рейтинги ПриватБанку на рівні «CCC/C», що на один щабель вище, ніж суверенний кредитний рейтинг України за зобов’язаннями в іноземній валюті.

 

Значна частина всіх зафіксованих за період повідомлень стосувалася теми депозитів. Активно обговорювалися Platinum Bank та ПУМБ. Клієнти Platinum Bank обговорювали ставки по депозитах, оформлення та пролонгацію депозитного договору у системі Інтернет-банкінгу, спосіб скасування пролонгації депозитів, терміни виплати відсотків за депозитами. Клієнти ПУМБ цікавилися способами поповнення депозитів, обговорювали зміни в умовах депозиту «Прибутковий+» від ПУМБ, ситуацію з можливістю зняття грошей з депозитних рахунків у банку.

У ренкінгу банків за кількісним показником медіарезонансу минулого тижня лідерами стали Platinum Bank – 456 згадувань, ПУМБ – 452 згадування, Банк Михайлівський – 437 згадувань. Найбільша кількість негативних згадувань належить Дельта Банку (113 згадувань) та Надра Банк (105 згадувань).

 

Найбільший рівень залучення аудиторії у соцмедіа (за кількістю лайків, перепостів) належить темам іміджу, депозитів, корпоративних послуг, кредиту. Найбільшу кількість коментарів отримали такі сюжети обговорень: банківські картки, імідж. Решту результатів можна побачити на відповідних діаграмах.

Наразі усе.

До наступного тижня!

Ваші МедіаВершкиˁϾ͡Ͽˀ

 

 

Тижневий ренкінг згадуваності банків у соцмедіа, 20.12-26.12.2014