Text Size

Лідером за кількістю згадувань у соцмедіа став Platinum Bank

 

 

Компанія NOKs fishes проаналізувала тижневе (27.12.2014 – 02.01.2015 р.р.) медіаполе банківського сектору у соцмедіа. Серед банків, що аналізувалися — Credit Agricole, OTP Bank, Platinum Bank, Universal Bank, VAB, Альфа-Банк, Банк «Ренесанс Кредит», Forward Bank, Банк «Фінанси та кредит», ВТБ Банк, Дельта Банк, Енергобанк, Ідея Банк, Банк Михайлівський, Надра Банк, Ощадбанк, Правекс-Банк, ПриватБанк, Промінвестбанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Сбербанк России, Укргазбанк, УкрСиббанк, Укрсоцбанк, Укрексімбанк, Фідобанк, Форум Банк. Далі ми розглянемо теми публікацій про згадані банки, що обговорювалися найактивніше, а також наведемо ренкінг банків за кількісними показниками медіарезонансу та за тональністю повідомлень.

 

У досліджуваний період найбільш популярними темами для обговорення у соцмедіа були імідж, банківські картки, депозити. У розрізі теми іміджу найактивніше обговорювалися ПриватБанк та Сбербанк Росії. Стосотвно ПриватБанку обговорювалися новини про те, що співробітниками ФССП РФ були виявлені та заарештовані готівкові кошти, що належать Приватбанку, у обсязі 191 млн 840 тис. грн. Також обговорювалася новина про те, що І.Коломойський ухвалив рішення переносити центральні офіси своїх основних компаній, в тому числі, Укрнафти і ПриватБанку у Львів, вважаючи, що найближчим часом в Україні це місто буде найспокійнішим. Також багато відгуків отримала новина про те, що НацбанкУкраїнизатвердивметодикувизначеннясистемноважливихбанків. Згідно постанови № 863 системно важливими на 01.12.2014 визначено 8 банків: ПриватБанк, Ощадбанк, Укрексімбанк, Дельта Банк, Райффайзен Банк Аваль, Укрсоцбанк, Промінвестбанк, Сбербанк Росії.

Тема банківських карток зайняла друге місце. Більше інших обговорвалися Дельта Банк та Банк Михайлівський. Клієнти Дельта Банку, як і раніше, скаржилися на проблеми при використанні карток банку Visa та MC, обговорювали блокування карток, неможливість зняття готівки та розрахунку карткою при купівлі товарів та оплаті послуг. Обговорювались також вартість та процедура переофоомлення картки при закінченні строку дії картки, при її втраті. Клієнти Банку Михайлівський обговорювали особливості використання карткових продуктів банку, зокрема, кобрендових карток Банку Михайлівського та МТС, «Картки вболівальника», кобрендової картки банку та мережі Ельдорадо «Прибуткова + Кредитка».

Значна частина всіх зафіксованих за період повідомлень стосувалася теми депозитів. Активно обговорювалися Platinum Bank та Дельта Банк. Клієнти Platinum Bank обговорювали оформлення та пролонгацію депозитного договору у системі Інтернет-банкінгу, спосіб зняття депозитів, якщо пролонгація депозиту відбулась автоматично раніше від дати закінчення депозиту, (виникають питання якого числа необхідно розривати договір), тарифи та штрафи при розірванні депозитного договору достроково, можливість зняття окремо відсотків за депозитом та тіла депозиту.

Клієнти Дельта Банку скаржились на проблеми при знятті депозитів, цікавились датою зарахування відсотків за депозитами на картки, термінами перерахунку коштів при переведенні їх з одного депозиту на інший у системі Інтернет-банкінгу.

У ренкінгу банків за кількісним показником медіарезонансу минулого тижня лідерами стали Platinum Bank – 316 згадувань, Дельта Банк – 303 згадування, ПУМБ – 271 згадування. Найбільша кількість негативних згадувань належить Дельта Банку (89 згадувань) та Надра Банку (49 згадувань).

Найбільший рівень залучення аудиторії у соцмедіа (за кількістю лайків, перепостів) належить темам іміджу, акцій, регіональної мережі, банківських карток. Найбільшу кількість коментарів отримали такі сюжети обговорень: імідж, обслуговування. Решту результатів можна побачити на відповідних діаграмах.

Наразі усе.

До наступного тижня!

Ваші МедіаВершкиˁϾ͡Ͽˀ