Text Size

Лідером медіарезонансу за кількістю згадувань у соцмедіа цього тижня став ПУМБ

Компанія NOKs fishes проаналізувала тижневе (03.01 – 09.01.2015 р.) медіаполе банківського сектору у соцмедіа. Серед банків, що аналізувалися — Credit Agricole, OTP Bank, Platinum Bank, Universal Bank, VAB, Альфа-Банк, Банк «Ренесанс Кредит», Forward Bank, Банк «Фінанси та кредит», ВТБ Банк, Дельта Банк, Енергобанк, Ідея Банк, Банк Михайлівський, Надра Банк, Ощадбанк, Правекс-Банк, ПриватБанк, Промінвестбанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Сбербанк России, Укргазбанк, УкрСиббанк, Укрсоцбанк, Укрексімбанк, Фідобанк, Форум Банк. Далі ми розглянемо теми публікацій про згадані банки, що обговорювалися найактивніше, а також наведемо ренкінг банків за кількісними показниками медіарезонансу та за тональністю повідомлень.

 

У досліджуваний період найбільш популярними темами для обговорення у соцмедіа були імідж, банківські картки, депозити. У розрізі теми іміджу найактивніше обговорювалися ПриватБанк, Дельта Банк та Надра Банк. Що стосується ПриватБанку, обговорювалася новина про те, що ПриватБанк компенсує клієнтам понад 5 млн. грн. втрат від подвійної конвертації валют при розрахунках у зарубіжних магазинах. Також ПриватБанк обговорювався у розрізі новин про рефінансування банку, фінансової та політичної діяльності його власника. Клієнти Дельта Банку обговорювали надійність, фінансовий стан банку, його спроможність розрахуватися із вкладниками. Активно розповсюджувалася новина про те, що Надра Банк, а також Смартбанк і банк "Стандарт" вступили до Національної системи масових електронних платежів.

 

Тема банківських карток посіла друге місце. Більше інших обговорювалися ПУМБ та Дельта Банк. Клієнти ПУМБ обговорювали особливості використання валютних карток банку, тарифи, ліміти на валютні операції, перекази коштів між картками банку, можливість та спосіб поповнення, оформлення та процедуру перевипуску карток. Клієнти Дельта Банку, як і раніше, скаржилися на проблеми при використанні карток банку Visa та MC, блокування карток, неможливість зняття готівки та розрахунку карткою, хоча деякі користувачі використовують картки без проблем.

 

Значна частина всіх зафіксованих за період повідомлень стосувалася теми депозитів. Активно обговорювалися Platinum Bank та ПУМБ. Клієнти Platinum Bank обговорювали оформлення та пролонгацію депозитного договору у системі Інтернет-банкінгу, спосіб закриття депозиту без втрати відсотків, якщо автопрологнація відбулася, можливість зняття окремо відсотків за депозитом та тіла депозиту, строки нарахування відсотків. Клієнти ПУМБ обговорювали штрафи при закритті депозитів достроково, необхідність відкриття картки при оформленні депозиту, а також її вартість, депозитні валютні вклади, які можна поповнювати у гривні. Користувачі соцмедіа обговорювали новину про те, що згідно рейтингу надійності банківських депозитів незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» у ПУМБ та банку «Ренесанс Кредит» оцінка «5» – найвища надійність та наголошували на відсутності проблем при поверненні депозитів у національній та іноземній валюті.

 

У ренкінгу банків за кількісним показником медіарезонансу минулого тижня лідерами стали ПУМБ – 403 згадування, Platinum Bank – 331 згадування, Дельта Банк – 299 згадувань. Найбільша кількість негативних згадувань належить Дельта Банку (113 згадувань) та Надра Банк (68 згадувань).

Найбільший рівень залучення аудиторії у соцмедіа (за кількістю лайків, перепостів) належить темам банкоматів, іміджу, банківських карток, акцій. Найбільшу кількість коментарів отримали наступні сюжети обговорень: банківські картки, імідж. Решту результатів можна побачити на відповідних діаграмах.

 

Наразі усе.

До наступного тижня!

Ваші МедіаВершкиˁϾ͡Ͽˀ

 

 

 

TOP 10