Text Size

Лідером медіарезонансу за кількістю згадувань у соцмедіа знову став ПУМБ

Компанія NOKs fishes проаналізувала тижневе (17.01 – 23.01.2015 р.) медіаполе банківського сектору у соцмедіа. Серед банків, що аналізувалися — Credit Agricole, OTP Bank, Platinum Bank, Universal Bank, VAB, Альфа-Банк, Банк «Ренесанс Кредит», Forward Bank, Банк «Фінанси та кредит», ВТБ Банк, Дельта Банк, Енергобанк, Ідея Банк, Надра Банк, Ощадбанк, Правекс-Банк, ПриватБанк, Промінвестбанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Сбербанк России, Укргазбанк, УкрСиббанк, UniCredit Bank, Укрексімбанк, Фідобанк, Форум Банк, Банк Хрещатик. Далі ми розглянемо теми публікацій про згадані банки, що обговорювалися найактивніше, а також наведемо ренкінг банків за кількісними показниками медіарезонансу та за тональністю повідомлень.

У досліджуваний період найбільш популярними темами для обговорення у соцмедіа були імідж, обмін валют, депозити. При обговоренні іміджу найчастіше згадувалися такі банки: ПУМБ, Сбербанк Росії. Обговорювалося повідомлення про те, що близько тисячі бойовиків ЛНР отримують зарплату на вугледобувному державному підприємстві "Свердловантрацит", що належить Р.Ахметову, отримуючи зарплату на картки Першого українського міжнародного банку, що також належить Ахметову. У позитиві обговорювалася новина про те, що ПУМБ увійшов до ТОП-5 українських банків, яким найбільше довіряють страхові компанії у рейтингу, складеному Лігою страхових організацій України (ЛСОУ). Що стосується Сбербанку Росії, обговорювалось пошкодження відділення банку у Львові активістами економічного бойкоту.

 

Значна частина всіх зафіксованих за період повідомлень стосувалася теми обміну валют. Активно обговорювалися UniCredit Bankта ПУМБ. Клієнти банків обговорювали курс конвертації валют при оплаті товарів в іноземних Інтернет-магазинах (строк блокування, списання); викликав запитання курс обміну валют при знятті готівки з банктоматів та при розрахунку картками за кордоном, адже він не співпадав із заявленим банком курсом обміну. У зв'язку зі зміною умов конвертації валют, запровадженнямрозрахункового курсу конвертаціїдляоперацій, що проводятьсяза допомогою платіжнихкарт, користувачі соцмедіа наполягали на перегляді умов списання коштів і проведенні всіх операцій здійснених до дати його запровадження на старих умовах.

 

Тема депозитів зайняла третє місце. Більше інших обговорвалися ПУМБ та Банк «Фінанси та кредит». Клієнти ПУМБ обговорювали можливість поповнення валютних депозитів, строк зарахування коштів на депозитні рахунки, штрафні санкції при розірванні депозитного договору достроково, необхідні дії вкладника при зміні паспортних даних під час дії договору, необхідність оформлення страховки тощо. Клієнти Банку «Фінанси та кредит» скаржились на проблеми з поверненняім депозитів.

 

У ренкінгу банків за кількісним показником медіарезонансу минулого тижня лідерами стали ПУМБ — 740 згадувань, UniCredit Bank — 347 згадувань, Банк «Фінанси та кредит» — 342 згадування. Найбільша кількість негативних згадувань належить UniCredit Bank, (146 згадувань) та Банк «Фінанси та кредит» (141 згадування).

 

 

Найбільший рівень залучення аудиторії у соцмедіа (за кількістю лайків, перепостів) належить темам іміджу, соціальних виплат, обміну валют, банківських карток, депозитів. Найбільшу кількість коментарів отримали наступні сюжети обговорень: імідж, обмін валют. Решту результатів можна побачити на відповідних діаграмах.

 

Наразі усе.

До наступного тижня!

Ваші МедіаВершкиˁϾ͡Ͽˀ