Text Size

Лідером медіарезонансу за кількістю згадувань у соцмедіа став ПУМБ

Банки-соцмедіа-тиждень: Лідером медіарезонансу за кількістю згадувань став ПУМБ

Компанія NOKs fishes проаналізувала тижневе (24.01–30.01.2015 р.) медіаполе банківського сектору у соцмедіа. Серед банків, що аналізувалися — Credit Agricole, OTP Bank, Platinum Bank, Universal Bank, VAB, Альфа-Банк, Банк «Ренесанс Кредит», Forward Bank, Банк «Фінанси та кредит», ВТБ Банк, Дельта Банк, Енергобанк, Ідея Банк, Надра Банк, Ощадбанк, Правекс-Банк, ПриватБанк, Промінвестбанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Сбербанк России, Укргазбанк, УкрСиббанк, UniCredit Bank, Укрексімбанк, Фідобанк, Форум Банк, Банк Хрещатик. Далі ми розглянемо теми публікацій про згадані банки, що обговорювалися найактивніше, а також наведемо ренкінг банків за кількісними показниками медіарезонансу та за тональністю повідомлень.

У досліджуваний період найбільш популярними темами для обговорення у соцмедіа були обмін валют, імідж, депозити. На відміну від попередніх періодів дослідження, минулого тижня перше місце за кількістю публікацій при обговоренні банків посыдала тема обміну валют. При обговоренні обміну валют найчастіше згадувалися такі банки: ПУМБ, UniCredit Bank. Клієнти ПУМБ обговорювали такі питання: курс конвертації іноземної валюти при знятті готівки за кордоном, проведенні оплат картками банку, можливість купівлі іноземної валюті у відділеннях ПУМБ, можливість отримання коштів з валютних депозитних та поточних рахунків у банку. Обговорювалася новина про те, що UniCredit Bank та ПриватБанк послабили курс гривні при конвертації під час проведення операцій з картками банків. Обговорювалося також запровадженнярозрахункового курсу конвертації для операцій, що проводяться за допомогою платіжних карт при оплаті товарів та послуг у іноземній валюті.

На другому місці за рівнем обговорення у період з 24 до 30 січня 2015 року був імідж. Найактивніше обговорювалися Надра Банк, Ощадбанк. Обговорювалися стабілізаційні кредити, надані Національним банком України ПриватБанку, Ощадбанку, Банку «Фінансова ініциатива», Надра банку та VAB Bank у 2014 р., а також повідомлення про те, що на 1 грудня 2014 найбільшими боржниками Нацбанку були ПриватБанк, Ощадбанк, Дельта Банк, Надра Банк. Надра Банк також згадувавася як генеральний спонсор ФК «Динамо». Обговорювалася новина про те, що міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило рейтинги трьох українських банків Укрексімбанку, Ощадбанку та Південного на рівні CCC, що відображає думку Fitch про високу готовність влади надати підтримку цим банкам. Позитивно сприйнялася інформація проте, що до завершення на території України АТО або військових дій Ощадбанк не буде нараховувати штрафи і пеню позичальникам (фізичним особам), кредитні договори з якими були укладені Донецьким і Луганським облуправліннями, а також підпорядкованими їм відділеннями.

Тема депозитів посіла третє місце. Більше інших обговорювався ПУМБ, третина всіх повідомлень з цієї теми стосувалася саме цього банку. Клієнти банку обговорювали можливість поповнення валютних депозитів (купівлі іноземної валютіи для поповнення), термін зарахування коштів на депозитні рахунки, обов’язковість оформлення страховки та її вартість. Багато питань стосувались депозитів строком на 4 та 6 місяців.

У ренкінгу банків за кількісним показником медіарезонансу минулого тижня лідерами стали ПУМБ — 525 згадувань, Platinum Bank — 242 згадування, UniCredit Bank — 240 згадувань. Найбільша кількість негативних згадувань належить Банк «Фінанси та кредит»(94 згадування) та ПУМБ (60 згадувань).

Найбільший рівень залучення аудиторії у соцмедіа (за кількістю лайків, перепостів) належить темам іміджу, банківських карток, фінансових результатів, обміну валют, банкоматів. Найбільшу кількість коментарів отримали наступні сюжети обговорень: імідж, банківські картки. Решту результатів можна побачити на відповідних діаграмах.

Наразі усе.

До наступного тижня!

Ваші МедіаВершкиˁϾ͡Ͽˀ