Text Size

Лідером медіарезонансу за кількістю згадувань у соцмедіа цього разу став Надра Банк

Компанія NOKS FISHES проаналізувала тижневе (31.01 – 06.02.2015 р.) медіаполе банківського сектору у соцмедіа. Серед банків, що аналізувалися — Credit Agricole, OTP Bank, Platinum Bank, Universal Bank, VAB, Альфа-Банк, Банк «Ренесанс Кредит», Forward Bank, Банк «Фінанси та кредит», ВТБ Банк, Дельта Банк, Енергобанк, Ідея Банк, Надра Банк, Ощадбанк, Правекс-Банк, ПриватБанк, Промінвестбанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Сбербанк России, Укргазбанк, УкрСиббанк, UniCredit Bank, Укрексімбанк, Фідобанк, Форум Банк, Банк Хрещатик. Далі ми розглянемо теми публікацій про згадані банки, що обговорювалися найактивніше, а також наведемо ренкінг банків за кількісними показниками медіарезонансу та за тональністю повідомлень.

У досліджуваний період найбільш популярними темами для обговорення у соцмедіа були імідж, депозити, обмін валют. При обговоренні іміджу найчастіше згадувались такі банки: Надра Банк та Дельта Банк. Клієнти Надра Банку активно обговорювали постанову НБУ про віднесення банку до категорії неплатоспроможних (через недокапіталізацію відповідно до вимог стрес-тестування та неприведення діяльності у відповідність до вимог законодавства) та введення у банку тимчасової адміністрації. Користувачі соцмедіа обговорювали можливі фінансові труднощі у таких банках, як Приватбанк, Ощадбанк, Дельта Банк, Укрексімбанк через великий обсяг депозитів населення у іноземній валюті у портфелях цих банків. Також обговорювався вплив введення тимчасової адміністрації у Надра Банку на функціонування Дельта Банку, що пов’язано зі взаємними зобов’язаннями обох банків.

На другому місці за рівнем обговорення у період з 31 січня по 6 лютого 2015 року були депозити. Найактивніше обговорювались VAB та ПУМБ. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 4 лютого почне виплати вкладникам неплатоспроможного VAB Bank через відділення шести банків. В залежності від місця реєстрації вкладники VAB Bank зможуть звернутися до Альфа-Банку, ПриватБанку, Банку Хрещатик, УкрСиббанку, Банку Михайлівський, Укргазбанку. Клієнти ПУМБ обговорювали можливість поповнення валютних депозитів шляхом купівлі валюти у банку та курс обміну при цьому, були незадоволені нав’язуванням у деяких відділеннях банку страховки.

Також значна кількість повідомлень за досліджуваний період була присвячена темі обміну валют. Більше інших обговорювались ПУМБ та Банк «Фінанси та кредит». Клієнти ПУМБ обговорювали курс обміну валют, можливість зняти іноземну валюту з валютних поточних рахунків, можливість поповнення валютного депозиту шляхом купівлі валюти у відділеннях банку. Щодо Банку «Фінанси та кредит», клієнти скаржилися на проблеми зі зняттям коштів з валютних депозитних та поточних рахунків.

У ренкінгу банків за кількісним показником медіарезонансу минулого тижня лідерами стали Надра Банк — 492 згадування, ПУМБ — 355 згадувань, Дельта Банк — 351 згадування. Найбільша кількість негативних згадувань належить Надра Банку (190 згадувань) та Дельта Банку (109 згадувань).

 

Найбільший рівень залучення аудиторії у соцмедіа (за кількістю лайків, перепостів) належить темам іміджу, обміну валют, банкоматів, Інтернет-банкінгу, фінансових результатів.Найбільшу кількість коментарів отримали наступні сюжети обговорень: імідж, банківські картки. Решту результатів можна побачити на відповідних діаграмах.

Наразі усе.

До наступного тижня!

Ваші МедіаВершкиˁϾ͡ᴥϿˀ