Text Size

Загальна інформація

 

Компанія NOKS FISHES є найпотужнішою на ринку, працює з 2005 року в царині масової інформації і пропонує технології та послуги щодо збору, систематизації та аналізу інформаційних та рекламних проявів, а також проведення репутаційних досліджень.

Здатність втілювати інновації та глибоке розуміння потреб клієнтів дозволяють NOKS FISHES зберігати провідну роль на ринку та розвивати свій сектор ринку в напрямку європейських стандартів.

Технічна підтримка NOKS FISHES працює цілодобово, близько 80 співробітників працюють у центральному офісі в Києві.

 Місія та бачення

Наша місія полягає в розробці та впровадженні інноваційних технологічних рішень для збору, сегментування, сортування та аналізу інформаційних потоків з подальшою інтерпретацією результатів в повному або вибірковому, або спрощеному, або економічному систематизованому вигляді.

Наше бачення полягає в своєчасному наданні нашим клієнтам легких у використанні інструментів для отримання, аналізу та зберігання інформаційних матеріалів та медіафайлів.

Хронологія

NOKS FISHES протягом уже майже 12 років є надійним постачальником технологій та продуктів для споживачів в галузях моніторингу ЗМІ, аналізу медіаактивності, репутаційного аудиту та інформаційних послуг.

2005 рік: утворення компанії, початок моніторингу рекламного та текстового контенту.

2006 рік: компанія NOKS FISHES першою на ринку запровадила комплексну методику оцінки якості резонансу: кількість + якість + вартість.

2008 рік: вдосконалення системи логістики дослідницького сервісу і запуск індивідуальної клієнтської он-лайн платфоми.

2009 рік: запроваждення в клієнтських продукрах комплексного методу оцінки якості резонансу: коефіціент лояльності медіа к інфоприводам+ коефіціент подієвої насиченості медіаполя + коефіціент імовірного впливу інфоприводів на аудиторію медіа. Запуск пошукової системи shukach.info, що спеціалізується на агрегації Інтернет-контенту.

2010 рік: запуск спільно з тижневиком"Власть денег" публичного проектуGoodwill-фактор, cпрямованого на щоквартальні заміри репутації суб’єктів банківського сектору. Запуск публічного проекту МедіаВершки, що став майданчиком для неформальних комунікацій РR-фахівців.  Розробка та запуск сервису інформаційно-аналітичної платформи NOKs 1.1..

Нині: NOKS FISHES є лідером ринку моніторингу та медіадосліджень, яка продовжує формувати та розробляти інноваційні стандарти медіадосліджень в Україні. 

Діяльність

Компанія NOKs FISHES спеціалізується на технологіях та послугах щодо збору, систематизації та аналізу інформаційних та рекламних проявів, проведення репутаційних досліджень. Основні напрямки діяльності компанії наведено в статті "Наші послуги".

Проекти та продукти

Персонал

Роботу співробітників компанії NOKS FISHES структуровано в межах чотирьох департаментів:

  1. ІТ-департамент;
  2. Аналітичний відділ;
  3. Відділ обробки даних;
  4. Відділ роботи з регіонами;
  5. Комерційний відділ.

Відділення та представництва

Компанія NOKs fishes має в Україні центральний офіс та 25 регіональних представництв.

   

 

Адреса та контакти 

Центральний офіс:

02091, м. Київ, вул. Ревуцького, будинок 15, офіс 10 

е-mail: