Text Size

Від керівництва

Компанія "NOKs fishes" — це дослідницька компанія, що спеціалізується на медіадослідженнях і репутаційному аналізі. Ми ставимо перед собою амбітні завдання, вирішення яких не тільки робить робочу частину життя наших клієнтів більш гармонійною і комфортною, але й дозволяє інтерпретувати цікаві, складні і неоднозначні процеси, що протікають в Україні.

Ми виходимо з того, що українська економіка стає частиною глобальних економічних відносин і процесів, що супроводжується зростанням конкурентної боротьби. А отже — боротьбою ідей та інструментів. На нашу думку, цим процесом вже управляє нове покоління дослідників, захоплених розробкою і впровадженням стратегічних PR-конструкцій , формуванням іміджевих моделей і визначенням взаємозв'язків між категоріями «імідж» і «репутація». Не думаємо, що за подіями слід спостерігати з боку. Тому компанія "NOKs fishes" займає проактивну позицію та ставить перед собою складні, але амбітні завдання, серед яких:

• визначення та вивчення базових тенденцій розвитку вітчизняного медіаполя;

• фіксація національної специфіки побудови медіаполя , формування іміджу та репутації;

Для проведення повноцінного вивчення медіаполя наша компанія має власну сировинну медіабазу (архів публікацій за всіма типами ЗМІ, серед яких інтернет-ЗМІ, інформаційні агентства, друковані всеукраїнські та регіональні ЗМІ, центральні та регіональні телевізійні канали, радіо; архів рекламного контенту друкованих ЗМІ — всеукраїнських і регіональних), центральних ТВ-каналів, радіо і зовнішніх носіїв.

Нами розроблено унікальну методологія аналізу комунікативної моделі і технологія оцінки діяльності PR-департаментів компаній, з якими протягом кількох років працюють такі наші клієнти, як ДТЕК, «Гірські Машини», банки «Форум», ВТБ, «Україна», «Сбербанк России», Ощадбанк, Укрексімбанк, Unilever, САН ІнБев-Україна, Київстар, «Воля-кабель», Dragon Capital та інші.

Серед наших базових сервісів:

• дослідження медіаполя клієнта і його конкурентів, в т.ч. і за допомогою надання on-line доступу до індивідуальних інформаційно-аналітичним баз, які оновлюються що20-30 хв. і містять графічний модуль, що дозволяє здійснювати контент-аналіз в режимі реального часу;

• надання клієнту доступу до системи "Шукач" для самостійного пошуку в інтернет-ЗМІ (власна розробка компанії);

• аудит якісних і кількісних характеристик медіаполя клієнта і його конкурентів у розрізі тематичних (репутаційних) векторів за такими параметрами як імовірна лояльність ЗМІ до інформаційних приводів клієнта (і конкурента), насиченість медіаполя клієнта (і його конкурентів) інформаційними приводами, ймовірне вплив інформаційних приводів на читача (глядача, слухача);

• репутаційний аналіз, який передбачає оцінку взаємозв'язку між реалізованої медіаполітику і репутаційними характеристиками клієнта (його конкурентів).

 

З повагою,

Олег Кононенко,

керуючий партнер компанії "NOKs fishes"