Text Size

Звернення

 

Друзі, колеги!

 

NATASHAnew1

В липні виповнилося 14 років, як група компаній NOKS FISHES працює в Україні. Більше того, одна з наших компаній, яка приєдналася до нас 8 років тому, – «Моніторинг ЗМІ» - на ринку з 1998 року. Отже, наш загальний «трудовий стаж» 20 років. Без зайвої патетики можна констатувати, що певний досвід є, багато зроблено, великі плани попереду. Ми йдемо вперед. Life’s movement.

 

20 років – це час дорослих, усвідомлених відповідей на питання, чому ти займаєшся саме цією справою і навіщо. Ми живемо в час четвертої технологічної революції, результатом якої стане мінімальне втручання людини у виробничий саморегульований процес. Промисловість 4.0 вже робить майже не потрібною людину в економічних системах постіндустріальних країн. Які навички допоможуть нам залишатися конкурентними в цих умовах? Все просто і складно одночасно – успіху у взаємодії із оточуючими досягатимуть ті з нас, хто краще розуміє свої емоції та почуття інших людей, хто вміє керувати власними емоціями, хто якісно спілкується та чия поведінка є більш адаптивною. Отже, конкурентною людину в сучасному світі робить рівень її емоційного інтелекту, якість її комунікацій. Розуміння цього тренду зробило саме аналіз сенсів та якості комунікацій людей в бізнесі, політиці та громадянському житті місією 20-річної діяльності NOKS FISHES.

 

Ми щиро дякуємо тим з Вас, хто є нашим клієнтом. Завдяки Вам, разом із Вами ми пройшли складний шлях дорослішання та стали впевнено кращими на українському ринку медіадослідників. Ваш вибір на нашу користь дозволяє нам разом створювати майбутнє, оскільки майже все, що сьогодні пропонує наш дослідницький сегмент своїм клієнтам, – це те, що в свій час було придумано та втілено NOKSами для Вас. Із надією вітаємо тих, хто ухвалить найближчим часом рішення приєднається до професійної спільноти NOKS в якості клієнта. Якщо Вам потрібен якісний та розумний сервіс і амбіції підштовхують Вас до творення майбутнього, big data, штучного інтелекту, навчання машин та семантичного павутиння, Ви на правильному шляху – із нами буде комфортно і цікаво. Завжди раді співпраці із нашими колишніми клієнтами. В наш час відсутності лояльності до монополій та гострої конкуренції перемагає той, хто вміє робити свою справу краще за інших. Саме тому - абсолютно переконана, що ми ще попрацюємо разом над спільними проектами.

 

Наш час – це час колаборацій, нетворку та соціального капіталу. Найцікавіші професійні та соціальні проекти реалізуються NOKS FISHES разом із улюбленими партнерами. Спільні цінності, прагнення успішності та перфекціонізм – це те, що об’єднує нас та надає наснаги для створення ad hoc кейсів, в межах яких формуються нові комунікаційні практики, нові дослідницькі стандарти, нова відповідальність бізнесу за розвиток соціальної сфери в країні.

 

Наявність власної медійної бази, за якою відбувається моніторинг, високий рівень діджиталізації сервісу, автоматизована звітність по якості резонансу, outreach та coverage – це те, що є в розпорядженні NOKS FISHES. Втім, НЕ ці обов’язкові атрибути якісного медіадіадослідника роблять компанію лідером ринку. Унікальна та багатофакторна експертиза, яку не може замінити штучний інтелект, такою є унікальна риса NOKS FISHES. Отже, люди NOKS, які працюють сьогодні з нами, або які пішли створювати власні бізнеси та самостійно будувати свою кар’єру, окрема подяка Вам. Ви – надихаєте та мотивуєте ставати сильнішими, адаптивними, кращими.

 

Залишаюся на зв’язку.

З повагою,

Наталія Кононенко,

Co-founder NOKS FISHES