bootstrap website templates


FOCUS: ТОП-ІНТЕРВ’Ю,
ОЦІНКА ЯКОСТІ
за 15.05-31.05

Найбільш цитованою серед розглянутих інтерв'ю другої половини травня стала розмова з головою комітету з питань інформполітики Вікторією Сюмар, що була опублікована на Ліга. Хоча значна частина питань була пов'язана з майбутнім Народного Фронту, в більшості випадків медіа поширювали частину, що була присвячена мовним квотам у друкованих ЗМІ.


Інтерв'ю з міністром освіти Л.Гриневич вийшло в форматі “запитань від читачів”, чимала частина яких стосувалася шкільної освіти. Хоча в питаннях формулювалися конкретні проблеми, міністр здебільшого відповідала узагальнено, підкреслюючи важливість прийняття нового закону “Про освіту”.


М.Нефьодов дав лаконічне інтенсивне інтерв'ю ресурсу Gazeta.ua, в якому серед іншого розповів про своє бачення приватизації та вкотре відверто сказав про ймовірну відставку через брак “фінансового запасу”.


Найкоротше, проте найбільш конфліктне, інтерв'ю серед розглянутих було у Н.Холодницього. Цього разу мова йшла про проблеми з визначенням підслідності, через що понад 70 кримінальних проваджень зараз знаходяться під загрозою розвалу. На питання чому ж суди видають дозволи на збір доказів які не можна використати для розгляду справ — керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури просто сказав: “Чому так відбувається – це велике питання”.

Новини
Новини
Новини
Новини
Новини
Новини

БУДЕМО ВДЯЧНІ, ЯКЩО ВИ ПОШИРИТЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ