FOCUS: ТОП-ІНТЕРВ’Ю
за 15.06-15.07Оцінка якості

mobirise.com

Серед проаналізованих інтерв'ю, що поширювались в ТОП ЗМІ у другій половині червня — першій половині липня, цілком очікувано найбільший рівень цитованості отримала розмова з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, що була опублікована на ресурсі Ліга. Гройсману вдалося уникнути прямих відповідей майже на третину питань, при цьому у 29% відповідей акцент був зроблений на собі та власних досягненнях. Критика здебільшого стосувалася мера Львова А. Садового, що не впорався з проблемою сміття, та організаторів блокади. А от депутати, що підтримали зміни до бюджету, отримали персональну подяку від прем'єр-міністра.


Лідером за популізмом та рівнем ухилення від відповідей став Андрій Іванчук, що дав розлоге інтерв’ю головному редактору РБК-Україна Сергію Щербині. Значна частина запитань стосувалася справи Мартиненка та можливості об'єднання “Народного фронту” та БПП. Іванчук здебільшого давав короткі відповіді — 295 символів в середньому, а от найдовша репліка щодо політики Нацбанку сягнула майже 1,3 тис символів, в якій, до речі, були всі ознаки популістичної лексики. За це інтерв'ю, його стилістику, збережену "мову, що передає думку" співрозмовника щира вдячність Сергію Щербині. 


Привернуло увагу медіа перше інтерв'ю в.о. голови ДФС Мирослава Продана ресурсу Українські Новини, приводом для якого стало закінчення 100-денного терміну роботи на посаді. Тож, не дивно, що у третині відповідей Продан фокусувався на власних результатах та “сипав” цифрами. Це інтерв'ю стало найдовшим в цій серії, а рівень популізму цієї розмови був зафіксований як мінімальний. А от від питань про вплив “справи Насірова” на роботу Служби та ймовірності участі в конкурсі на посаду ДФС Продан технічно ухилився.


Інтерв'ю А. Парубія ресурсу Цензор.Нет можна назвати традиційним для спікера Верховної Ради. Більшість питань була присвячена дисципліні роботи депутатів та парламентській реформі. Парубій вкотре скаржився на депутатів, які не хочуть збільшення кількості пленарних тижнів, а виборцям нагадує, що обрання депутатів ­— це їх відповідальність.


Найбільш балакучим виявився міністр соціальної політики Андрій Рева, середній розмір відповіді якого в інтерв'ю Радіо Свобода сягнув понад тисячу символів. В розмові серед іншого піднімаються питання детінізації зарплат — Рева пропонує працівникам самостійно звертатися до Державної служби праці у разі відмови роботодавців платити офіційні зарплати.


Ресурс LB.ua, продовжив тему медичної реформи і опублікував інтерв'ю з головою профільного комітету ВР Ольгою Богомолець, яке лишилося майже непоміченим іншими ЗМІ. Богомолець вдалася до критики МОЗ у 80% відповідей, а в 44% фокусувалася на власних результатах та баченні змін в системі охорони здоров'я.З усіма питаннями щодо співпраці в питаннях медіа моніторингу, медіа аудиту та семантичного аналізу політичного простору звертайтеся до нас:

mediavershky@gmail.com

(044) 33-88-66-4

Новини
Новини
Новини
Новини
Новини
Новини

БУДЕМО ВДЯЧНІ, ЯКЩО ВИ ПОШИРИТЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ