ТОП-ІНТЕРВ’Ю:
ОЦІНКА ЯКОСТІ

за 20-26 березня

free web creation software

Оцінка інтерв’ю, що відбулися протягом 20-26 березня, і які відібрала NOKS FISHES


Павло Клімкін (Ліга)

Найдовшою в пулі аналізованих інтерв’ю є розмова із міністром Павлом Клімкіним (41 тис. зн.), проте, вона не є зануднОю, бо протягом одної доби після виходу тексту його було передруковано у тих чи інших варіаціях понад 200 разів.

Це класичне інтерв’ю дипломата: не каже зайвого — середній розмір відповіді 500 зн. (це небагато, порівняно із 1200 зн. на відповідь у Данилишина). Достатньо відвертий: лише 30% тексту відповідей показують бажання ухилитися від питань (це мало, порівняно із 70% текстів відповідей у Львочкіна) і лише 10% тексту виглядають як популізм. Практично відсутня критика інших, що також є типовим для дипломатів.

Питання, яке міністру далося важче за інші, бо відповідь на нього (2,2 тис. зн.) була майже в 4 рази довше його ж стандарту (600 зн.), торкалося перспектив України в Гаагському суді проти Росії.


Сергій Льовочкін (РБК)

Із серії — навіщо дав інтерв’ю? Щоб було…

Питань багато — 63, але 54% тексту відповідей — ухиляння від відповідей. Теми, яких уникав один з лідерів Опоблоку, — роль Росії в процесах на Сході України, хто буде босом передвиборчого штабу Опоблоку, як голосуватиме фракція у разі відставки уряду, про Фірташа, Януковича, тіньові фінанси Партії Регіонів. Сергій Льовочкін, за підсумком дослідження, підтверджує статус політика-опозиціонера: майже 40% тексту відповідей — популістичні.


Ігорь Білоус (Ліга)

Такий собі дуже-дуже непростий державний СЕО, колишній колега Р. Насірова по компанії Ренессанс та його ж попередник у ДФС. Не дивлячись на певну кар’єрну схожість, під слідством — Роман Петрович, а Ігор Олегович — вкрай публічний та активний, особливо після звинувачень Прем’єра у зриві приватизації у 2016 р.

Отже, Голова ФДМУ отримав більше всіх, із проаналізованих в пулі, питань протягом інтерв’ю — аж 86.

До честі «опального» урядовця він намагається не ухилятися від відповідей і не спадати до популізму (33% тексту відповідей та 20% тексту відповідей, відповідно). Критикує Білоус багато, але, що цікаво, не лише парламент, а й уряд за недбале ставлення до реформаторських ініціатив Фонду (критика – 14% тексту відповідей).

Питання, які Білоус «не взяв» (свідомо ухилився) так чи інакше пов’язані із оточенням чи протеже Порошенка Насіровим та механізмом ухвалення рішень в ДФС; Кононенком та не приватизацією ОПЗ; фактичним контролем над державними обленерго та Домбровським. Найважче питання для Білоуса — про встановлення контролю над Черкасиобленерго членом БПП О. Домбровським (1,5 тис. зн., що майже в 5 р. більше стандартної відповіді на питання Білоуса).


Богдан Данилишин (Інтерфакс)

Голова Ради НБУ від відповідей майже не ухилявся, нікого не критикував, в популізм намагався не впадати, невеличку кількість питань «компенсував» довгими відповідями (1,1 тис. зн.). Про нюанси аудиту НБУ розповідати не захотів, ще раз нагадав світу що він «не просто так», а неокейнсіанець.


Сергій Березенко (Главком)

Коли політику дуже потрібно бути в медіа заради підготовки до кар’єрного зростання виходять такі інтерв’ю, як у Сергія: знає багато — нічого конкретного сказати не може.

У Березенка найбільша кількість ухилень від питань серед аналізованого пулу інтерв’ю (70%). Теми, з яких «з’їхав» Березенко: справа Насірова та вплив на неї Банкової, темники, існування коаліції, ймовірність урядових відставок, рейтинг Президента. Багато критики опонентів — 26% тексту відповідей. Любить порозмовляти — стандартна середня довжина відповіді 600 зн. Найдовша відповідь — про поїздку на інавгурацію Трампа та експертиза рівня інтересу США до України.

 

Інтерв’ю-дует: Сергій Ніколайчук та Олег Чурій (Економічна правда)

Типове інтерв’ю банкірів. Чіткі та лаконічні відповіді, зовсім не критикують інших, практично не ухиляються від відповідей, популізму min. Питання, заради якого, як ми думаємо, і відбулася розмова — прохання пояснити коливання прогнозів різних відомств по інфляції в наслідок блокади ОРДЛО.Новини
Новини
Новини
Новини
Новини
Новини
Новини

БУДЕМО ВДЯЧНІ, ЯКЩО ВИ ПОШИРИТЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ