web templates free download


ІНТЕРВ’Ю:
ВИМІРЮВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЖУРНАЛІСТІВ


Випуск другий

Другий випуск проекту «Інтерв’ю: вимірювання ефективності журналістів» дослідницька компанія NOKS FISHES та Центр досліджень публічної політики та комунікацій вирішили присвятити двом найбільш впливовим прокурорам в Україні – Юрію Луценку та Назару Холодницькому.

Журналісти Марія Жартовська та Роман Кравець (ТСН.ua), що брали інтерв’ю у Юрія Луценка, за оцінками наших аналітиків, краще впоралися із своєю роботою, ніж Ольга Будник (Укрінформ), яка «допитувала» Назара Холодницького. Так, на нашу думку, Жартовська та Кравець були краще обізнані у тему інтерв’ю, добре керували безпосереднім перебігом розмови та підготували анотацію до інтерв’ю, яка більш суттєво готує читачів до тексту.

Також варто зазначити, що Кравець та Жартовська більше дозволяли собі висловлювати авторську оцінку у питаннях, ніж Ольга Будник (30% проти 13% відповідно).

Юрій Луценко ухилявся від відповідей на питання журналістів у трохи більше, ніж у половині випадків (52%), натомість Назар Холодницький не дав чіткі відповіді на питання Ольги Будник у чверті (25%) випадків. При цій очевидній різниці у «щирості» респондента, журналісти в обох випадках поверталися до тих самих «незручних» питань приблизно однакову кількість разів (29% - Кравець, Жартовська, 25% – Будник).

Посилання інших медіа на інтерв’ю із Луценком були сконцентровані на топ-темах розмови із Генпрокурором (Саакашвілі, нова електоральна кампанія Порошенка, конфлікт із НАБУ). У той час як центром передруків інтерв’ю Холодницького стали, на наш погляд, другорядні теми, такі, як розмір ЗП прокурора.

БУДЕМО ВДЯЧНІ, ЯКЩО ВИ ПОШИРИТЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ