LANDLORD: РЕЙТИНГ РЕПУТАЦІЇ І
ФІНАНСОВОЇ НАДІЙНОСТІ

25 аграрних компаній, які усвідомлюють, що добре ім'я - головна цінність у сучасному світі


css templates

Дякуємо чудовим колегам журналу LandLord за можливість бути дотичними до  репутаційного рейтингу найбільших 25 аграрних підприємств України. NOKS FISHES надавала дані по статусу медіаполя компаній, які переймаються питаннями власної репутації. 


Крім того, наш Олег Кононенко отримав можливість розповісти про методологію репутаційного аналізу NOKS FISHES для компаній сегменту АПК - Ability feel face, за допомогою якої ми досліджуємо залежність експортної думки від динаміки медіапоказників.


Та про це йтиметься нижче, а зараз - власне, дослідження LANDLORD ...

Трішки про методологію репутаційних досліджень для аграрних компаній від NOKS FISHES.  В основі аналізу лежать експертні оцінки зрозумілих показників розвитку бізнесу. Насамперед, це економічні теми: аналіз фінансових показників, земельного банку та інших матеріальних і нематеріальних активів. Далі експерти оцінюють інструменти реалізації продукції і теми, орієнтовані на послуги: аналіз логістики, супровідних послуг і інструментів продажів.

Також в фокусі експертних оцінок перебувають і питання соціального плану, а саме - соціальні проекти, комунікації з регулятором і галуззю. Ще одним аспектом, що наша компанія враховує при аналізі і просить експертів оцінити його, став виробничий напрям. Сюди входить усе, що пов'язане з виробництвом сировини та продукції. І, нарешті, в рамках цієї технології ми разом із експертами аналізуємо перспективи розвитку тієї чи іншої компанії, а також ступінь ризиків роботи підприємства у тому чи іншому сегменті.

Такі дослідження проводяться у кілька етапів і декількома «хвилями». Спочатку робиться великий аудит медіаполя з вищеописаних напрямів, потім робимо проміжний замір думки експертних груп. При цьому думки експертів ми аналізуємо в двох площинах: в площині «знання» (наскільки експерт знає про той чи інший прояв компанії) і в площині «схвалення» (наскільки експерт схвалює те, що робить компанія у тому чи іншому напрямку).

Детальніше - нижче...

БУДЕМО ВДЯЧНІ, ЯКЩО ВИ ПОШИРИТЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ