how to create your own site for free

ПРО ЩО
ГОВОРЯТЬ ПОЛІТИКИ


36-й тиждень до виборів

Трійку заяв з найбільшою ймовірною аудиторію минулого тижня (23-29 липня) сформували висловлювання Петра Порошенка, при чому, найбільш поширюваною серед медіа з найширшим ймовірним охопленням стала промова президента під час урочистостей з нагоди 1030-ліття Хрещення Русі, в якій він підкреслив, що Томос про автокефалію УПЦ довершить утвердження незалежності України.


Суттєво збільшилось ймовірне число контактів з інтернет-аудиторією у Анатолія Гриценка, однак варто зазначити, що інформприводом для його найголоснішої заяви, з огляду на поширення, стало порушення кримінальної справи в РФ, а не діяльність як кандидата на посаду президента.


Значна активність була зафіксована у Вадима Рабіновича, який презентував програму партії "За життя", а під кінець тижня отримав чималу увагу медіа через заяву про приєднання Медведчука до лав партії.


Варто також звернути увагу, що Юлія Тимошенко і Олег Ляшко минулого тижня для заяв використали однакові інформаційні приводи, а саме затримка пенсій та вето президента на закон про контрабанду лісу, однак значного ймовірного числа контактів з інтернет-аудиторією ці заяви не набрали.

Автори дослідження:
Олеся Черниш
Олег Кононенко

БУДЕМО ВДЯЧНІ, ЯКЩО ВИ ПОШИРИТЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ