web creation software

ПРО ЩО
ГОВОРЯТЬ ПОЛІТИКИ


37-й тиждень до виборів

Продовжуємо прислухатися до тих, хто фігурує в рейтингах симпатій українців та визначати заяви, що мають найбільшу ймовірну аудиторію серед користувачів інтернету.


Минулого тижня (16-22 липня) найбільше число ймовірних контактів з читачем отримали заяви Петра Порошенка, при чому з великим відривом лідером за цим показником стала заява про можливість військової атаки РФ на Маріуполь та порти України. Серед інших заяв, що сформували трійку найгучніших — привітання президента трьох міст Луганщини з четвертою річницею звільнення та слова, що Nord Stream-2 є ударом по Україні, ЄС і НАТО.


Традиційно, найбільш відвідувані інтернет-ресурси приділяли значну увагу висвітленню активностей київського міського голови Віталія Кличка, найпомітнішою з яких стала заява під час відкриття оновлених сходів на Поділ.


Юлія Тимошенко минулого тижня, з огляду на поширення заяв в ТОП ЗМІ, була переважно сконцентрована на звинуваченнях чинної влади у політичних репресіях. Приводом до таких гучних заяв стало затримання керівника Київської обласної партійної організації Костянтина Бондарєва в аеропорту «Бориспіль».


Також, до десятки заяв з найбільшим ймовірним охопленням потрапили:

- Юрій Бойко з повідомленням про відміну скорочення пільг для чорнобильців;

- Анатолій Гриценко з критикою якості охорони військових об'єктів;

- Вадим Рабічнович з намірами відродження країни починаючи з Одеси.

Автори дослідження:
Олеся Черниш
Олег Кононенко

БУДЕМО ВДЯЧНІ, ЯКЩО ВИ ПОШИРИТЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ