simple web creator

ПРО ЩО
ГОВОРЯТЬ ПОЛІТИКИ


39-й тиждень до виборів

До запланованих президентських виборів в Україні лишилося трохи менше 9-и місяців і ймовірні кандидати вже починають активніше заявляти про свої наміри участі в цих перегонах. А ми тим часом продовжуємо слідкувати за заявами тих, хто фігурує в рейтингах опитувань.

Минулого тижня найбільші шанси бути почутою отримала заяви Петра Порошенка про Закон «Про валюту і валютні операції», який він назвав “актом економічної свободи”.

Неабияку активність продемонструвала Юлія Тимошенко, яка емоційно звинуватила чинного президента у намірі ініціювати ескалацію війни для збереження посади. Невідомо, чи повірили цим словам потенційні виборці, але медіа-ресурси розтиражували цю заяву шаленими темпами. Варто зазначити, що Порошенко дав публічну відповідь на ці слова на своїй сторінці у Facebook, проте традиційні інтернет-ресурси не проявили відповідної цікавості до її цитування. Серед заяв з найбільшим ймовірним охопленням аудиторії також опинилися слова мера столиці Віталія Кличка, який пояснював підвищення тарифів на комунальний транспорт в місті Києві. Кличко зазначив, що змушений зробити цей крок, “незважаючи на політичні рейтинги та спекуляції”, як єдиний варіант уникнення кризи в транспортній сфері столиці.

Автори дослідження:
Олеся Черниш
Олег Кононенко

БУДЕМО ВДЯЧНІ, ЯКЩО ВИ ПОШИРИТЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ