create a web page for free

ПРО ЩО
ГОВОРЯТЬ ПОЛІТИКИ

 

42-й тиждень до виборів

Продовжуємо слідкувати за заявами лідерів рейтингів, що мають найбільші шанси бути почутими українською інтернет-аудиторію. Заяви чинного президента Петра Порошенка зазвичай підхоплюються більшістю найвідвідуваніших ресурсів, а отже збирають найвище число ймовірних контактів. Минулого тижня Президент підписав Закон "Про Вищий антикорупційний суд" та казав про завершення створення незалежної антикорупційної інфраструктури. Значного поширення здобула заява про мрію Порошенка - отримання членства України в ЄС та НАТО до 2030 року, а також висловлювання, що закон про нацбезпеку стане планом співпраці з країнами НАТО.


Досить несподівано найбільшу ймовірну аудиторію серед інших політиків отримав чинний мер столиці Віталій Кличко, який хоч і не робив гучних політичних заяв, проте привернув увагу медіа та читачів практичним наміром вирішити проблему зі стихійними парковками у Києві.


Серед інших найпомітніших активностей минулого тижня - всеукраїнський форум "Новий курс України" від Юлії Тимошенко. Найбільше число контактів з інтернет-аудиторією отримала теза про запровадження в Україні парламентської форми правління канцлерського типу. Також, варто зазначити, що хоча ми і не враховували це в аналізі, але додаткову ймовірну аудиторію ця теза отримала й через коментарі пана Авакова, який в цілому підтримує ідею зміни Конституції з метою усунення дуалізму влади.


Про методологію

На першому етапі аналізу ми визначаємо заяви політиків, що поширювались у топ-100 інтернет-медіа і формуємо для кожного з обраних політиків список заяв, поширення яких перевіряємо далі по всій

базі понад 5000 інтернет-ЗМІ, що агрегується нашою пошуковою системою Шукач. На наступному етапі для кожної з визначених заяв розраховуємо ймовірне число контактів з аудиторією на основі даних панельного дослідження відвідування інтернет-користувачами сайтів, що реалізується нашими партнерами Factum Group.

Автори дослідження:
Олеся Черниш
Олег Кононенко

БУДЕМО ВДЯЧНІ, ЯКЩО ВИ ПОШИРИТЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ