site templates free download

ПРО ЩО
ГОВОРЯТЬ ПОЛІТИКИ

 

43-й тиждень до виборів

Серед заяв першого тижня літа з найширшою ймовірною інтернет-аудиторією висловлювання чинного президента Петра Порошенка на тему повернення окупованих територій, зокрема наголошення на ефективності Операції об'єднаних сил в порівнянні з АТО та подяка лідерам Великої Сімки та ЄС за їх “чіткий консолідований меседж” Кремлю. Трохи менше число ймовірних контактів отримали заяви на тему боротьби з корупцією: Порошенко казав про необхідність скасувати заставу за тяжку корупцію, а Юлія Тимошенко критикувала прийнятий закон про Антикорупційний суд та називала його та інші реформи “фейками”.


Серед заяв-лідерів за ймовірною аудиторію читачів:

- Тимошенко з черговою вимогою звільнити голову “Нафтогаза” та переглянути ціни на газ;

- заяви Кличка після зустрічі з віце-президентом Світового банку про наміри подальшого розвитку інфраструктури столиці;

- слова з інтерв'ю Святослава Вакарчука, що “головна проблема не в конкретних політиках, а в самому суспільстві”.


Про методологію

На першому етапі аналізу ми визначаємо заяви політиків, що поширювались у топ-100 інтернет-медіа і формуємо для кожного з обраних політиків список заяв, поширення яких перевіряємо далі по всій

базі понад 5000 інтернет-ЗМІ, що агрегується нашою пошуковою системою Шукач. На наступному етапі для кожної з визначених заяв розраховуємо ймовірне число контактів з аудиторією на основі даних панельного дослідження відвідування інтернет-користувачами сайтів, що реалізується нашими партнерами Factum Group.

Автори дослідження:
Олеся Черниш
Олег Кононенко

БУДЕМО ВДЯЧНІ, ЯКЩО ВИ ПОШИРИТЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ